Jacques Decaux: Lithografie, Nature III - Verkocht

Jacques Decaux: Lithografie, Nature III kopen? Bied vanaf 7!
  • Jacques Decaux
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Jacques Decaux
Titel:  Nature III
Lithografie, gesigneerd. Genummerd HC 30/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Jacques Decaux

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:18-01-2017 om 15:22
Eindtijd:27-01-2017 om 21:22
Biedingen (2)
PSP
27 jan. / 18:45
€ 9
Peinado
18 jan. / 17:28
€ 7