Jacques Doucet: Portfolio 3x litho, Rivages-Visages-Paysages du Sepik (Groot!)

Jacques Doucet: Portfolio 3x litho, Rivages-Visages-Paysages du Sepik (Groot!) kopen? Bied vanaf 320!

Verkoopprijs: € 320,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jacques Doucet: Portfolio 3x litho, Rivages-Visages-Paysages du Sepik (Groot!) kopen? Bied vanaf 320!Jacques Doucet: Portfolio 3x litho, Rivages-Visages-Paysages du Sepik (Groot!) kopen? Bied vanaf 320!Jacques Doucet: Portfolio 3x litho, Rivages-Visages-Paysages du Sepik (Groot!) kopen? Bied vanaf 320!Jacques Doucet: Portfolio 3x litho, Rivages-Visages-Paysages du Sepik (Groot!) kopen? Bied vanaf 320!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
  • Jacques Doucet (1924-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Portfolio “Rivages-visages-paysages du Sépik”: 3 zeer grote met potlood gesigneerde litho’s van Jacques Doucet uit 1990 in een mooi blauw portfolio.

Titel: Rivages - Visages - Paysages du Sépik
Jaartal: 1990
Afmetingen litho: (3x) 66 cm x 86 cm
Oplage: 36/150 (Ander oplagenummer dan op de foto zichtbaar)
Gesigneerd: Ja, 3x handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: 3x lithografie op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat. (wel een buts/gaatje in de map, maar geen schade aan de litho's)
Uitgever: GKM Siwert Bergström te Malmö Zweden, 1990.

Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:
Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Verzending is ook mogelijk.

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

qqsw

Dit item is verkocht voor 320,00

Starttijd:04-01-2017 om 17:17
Eindtijd:15-01-2017 om 12:17

Michalis
15 jan. / 11:20
€ 320