Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw

Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!

Grafiek tot 1900

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Jacques Gabriel Huquier - Gravure, La ville de Genève + J. van Wijngaarden - Aquarel, Boerenvrouw kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Jacques Gabriel Huquier (1725-1805)
TypeGrafiek tot 1900
Periode< 1800
TechniekGravure
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Specificaties betreft de gravure van Huquier.

Specificaties aquarel J. van Wijngaarden
Jaartal: onbekend, 19e eeuw
Afmetingen: 30 x 24 cm
Conditie: Verkleuring van het blad, foxing en wat vouwtjes/lichte beschadigingen

ConditieRedelijk

Vuil en wat beschadigingen, met name in de witrand

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-03-2020 om 15:43
Eindtijd:07-04-2020 om 20:06

Biedingen (10):

Melchior54
7 apr. / 19:58
€ 35
Tinus12
7 apr. / 19:58
€ 30
Melchior54
7 apr. / 19:55
€ 25
Tinus12
7 apr. / 19:55
€ 20
Melchior54
7 apr. / 19:55
€ 20
Tinus12
7 apr. / 19:53
€ 15
Melchior54
7 apr. / 19:35
€ 10
Aapeloekie
4 apr. / 22:36
€ 5
Melchior54
31 mrt. / 19:42
€ 3
nelleke1958
31 mrt. / 17:09
€ 1