Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1951 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 29 x 23 cm (h x b) |
Passe-partout | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Zeer mooie ets van de Frans kunstenaar Jacques Houplain, die vooral geroemd werd om zijn graveerwerk. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (15/50), gemonogrammeerd in de plaat, in verso met potlood getiteld. Achterop het passe-partout zit een label met de herkomst: Kunsthandel Santee Landweer, Amsterdam (1951). In zeer goede conditie. Het blad kan eenvoudig uit het passe-partout worden gehaald.
Afmetingen: 49cm x 35cm (incl. passe-partout), 35cm x 26cm (blad), 29cm x 23cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper. Bij ophalen krijgt de koper het werk inclusief passe-partout. Bij verzending zal het blad los verzonden worden, m.a.w. het blad zal uit het passe-partout gehaald worden.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 31-5-2022 om 11:20 |
Eindtijd | 13-6-2022 om 19:33 |