Jacques Mels - Aquarel - 1942 - Verkocht

Jacques Mels - Aquarel - 1942 kopen? Bied vanaf 65!
Jacques Mels - Aquarel - 1942 kopen? Bied vanaf 65!Jacques Mels - Aquarel - 1942 kopen? Bied vanaf 65!Jacques Mels - Aquarel - 1942 kopen? Bied vanaf 65!
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1942
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste aquarel van Jacques Mels uit 1942.   Afmetingen incl. lijst: H31 x b41 cm. Afmetingen voorstelling; H16.5 x b28.5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Het werk kan zo aan de muur!

Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.

Het werk is in goede staat en kan zo aan de muur!

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
41 cm
31 cm
28.5 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:26-08-2018 om 18:37
Eindtijd:05-09-2018 om 19:08
55TH
05 sep. / 18:30
€ 65