Jacques Mels: aquarel, landschap

Jacques Mels: aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 85!
Jacques Mels: aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 85!Jacques Mels: aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 85!Jacques Mels: aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 85!Jacques Mels: aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige aquarel met de typische luchten van Jacques Mels.

Gesigneerd: J. Mels

Afmetingen:
52 x 66,5 cm
35 x 55 cm

Het werk is met passe-partout achter glas ingelijst.

Het geheel is in zeer goede staat.

Jacques Mels (1899-1974), schilderde vooral landschappen en stadsgezichten die hij ook wel uitvoerde in aquarel en pentekening.
Het werk van dit natuurtalent is donker en mysterieus en zwierig geschilderd. In zijn landschappen spelen wolkenluchten een belangrijke rol.

Het werk wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Ophalen mag ook.

Starttijd:08-04-2018 om 21:02
Eindtijd:18-04-2018 om 21:02
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieHeemstede, Nederland