Jacques MELS - BRABANDS LANDSCHAP in de WINTER

Jacques MELS - BRABANDS LANDSCHAP in de WINTER kopen? Bied vanaf 80!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 80,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jacques MELS - BRABANDS LANDSCHAP in de WINTER kopen? Bied vanaf 80!Jacques MELS - BRABANDS LANDSCHAP in de WINTER kopen? Bied vanaf 80!Jacques MELS - BRABANDS LANDSCHAP in de WINTER kopen? Bied vanaf 80!Jacques MELS - BRABANDS LANDSCHAP in de WINTER kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel

JACQUES MELS

BRABANDS LANDSCHAP

gemengde techniek op papier in de maat 25 x 34 cm

in lijst met glas in de maat 43 x 56 cm

Gesigneerd rechts onder

Zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:21-12-2014 om 14:41
Eindtijd:28-12-2014 om 14:41

85S
24 dec. / 14:45
€ 80