Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2008 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/150 |
Conditie | Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hessen, Duitsland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 25-1-2023 om 13:15 |
Eindtijd | 7-2-2023 om 19:15 |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |