Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 1965 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 102 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques Slegers (1936-2000).
Abstractie.
Olieverf op papier, op paneel gemonteerd, dikke verflaag
Gesigneerd met potlood, extra gesigneerd met balpen.
1965.
Goede staat.
Paneel: 100x70cm.
Kader: 102x72cm.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België |
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 9-10-2020 om 8:36 |
Eindtijd | 8-11-2020 om 19:00 |