Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet

Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 25!
Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 25!Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 25!Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 25!Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 25!Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 25!
  • Jacques Slegers (1936-2000)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaren 60-70.
Zwarte verf/inkt op papier.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat met ouderdomsverschijnselen.

O.a vouwlijn, achterzijde taperesten.

Jacques Slegers (1936-2000)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
169 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
22 cm
15 cm
Starttijd:25-09-2022 om 19:36
Eindtijd:30-09-2022 om 22:57
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHeiloo, Nederland
VerzendingWereldwijd