Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Jaartal | 1954 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 12 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 25 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques Slegers (1936 - 2000).
The Tiger that painted the things he couldn't bear to see.
Hij studeerde ook in Antwerpen, Parijs en in Oostenrijk, olv. Oscar Kokoschka.
Conditie | Goed | ||
Kunstwerk is 67 jaar oud | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 30-1-2021 om 22:18 |
Eindtijd | 6-2-2021 om 21:52 |