Harry Koolen - Straatje Parijs
Bernard Vercruyce - Handgesigneerde lithografie: Le Ballon
Corneille - Auvers sur Oise : De Van-Gogh kerk Ingelijste litho met Studio stempel
Type | Schilderij |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 49.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques Slegers (1936 - 2000).
The Tiger that painted the things he couldn't bear to see.
Hij studeerde ook in Antwerpen, Parijs en in Oostenrijk, olv. Oscar Kokoschka.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 9-1-2021 om 14:13 |
Eindtijd | 16-1-2021 om 20:44 |