Jacques Slegers - Territorium - Verkocht

Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!
Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!Jacques Slegers - Territorium  kopen? Bied vanaf 75!
  • Jacques Slegers (1936-2000)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jacques Slegers(1936-2000).
Veelzijdig kunstenaar met diverse opleidingen:
Academie in Salzburg onder leiding van Oscar Kokoschka.
Academie voor beeldende kunsten te Tilburg.
Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen.
Studie te Parijs.

Prachtig kleurrijk werk op papier.
In het echt mooier dan op de foto's.
Ruim 50 jaar geleden gemaakt.

Opsturen in overleg.

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:26-06-2018 om 11:35
Eindtijd:03-07-2018 om 22:54
Biedingen (2)
wvdst
03 jul. / 22:47
€ 80
JN
01 jul. / 12:34
€ 75