Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 10 kg. |
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 15-1-2021 om 11:25 |
Eindtijd | 22-1-2021 om 22:09 |