Christiaan Hendrik Eckhardt - Schelpenvisser op het strand
Jan Willem van Borselen - zondagmorgen wandeling
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
Type | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques Slegers (1936 - 2000).
The Tiger that painted the things he couldn't bear to see.
Studeerde op de Academie voor Beeldende Kunsten te Tilburg ( 1954-1956). Kreeg les van Nico Molenkamp en Jan Dijker. Hij studeerde ook in Antwerpen, Parijs en in Oostenrijk, olv. Oscar Kokoschka.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 10 kg. |
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 5-2-2021 om 17:48 |
Eindtijd | 13-2-2021 om 20:31 |