Jacques Tange - Last Dance - Verkocht

Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!
Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!Jacques Tange - Last Dance kopen? Bied vanaf 1100!
  • Jacques Tange (1960)
Jaartal2010
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 100 cm (h x b)
Lijst120 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Last Dance door Jacques Tange. Dit prachtige schilderij is lang in onze familie geweest maar nu op zoek naar een nieuwe eigenaar. Origineel werk gemaakt in 2010.

Jacques Tange (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Juliandeblock

Lid sinds 2020
1 verkochte items
110 cm
120 cm
100 cm
110 cm
Dit item is verkocht voor 1.265,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-06-2020 om 10:21
Eindtijd:15-06-2020 om 20:54
Tiana
15 jun. / 20:46
€ 1100