Jacques Tange, zeefdruk: Another Short Romance

Jacques Tange, zeefdruk: Another Short Romance kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 90,00

Geplaatst door  Jimm

15 verkochte items
  • Jacques Tange (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Another Short Romance
Jaartal: 2006
Afmetingen: 50 cm x 70 cm
Gesigneerd: Ja, monogram handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Conditie: Nieuw, in perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 615,-

Dit werk kan worden opgehaald in Schiedam bij gallerie Jabelle. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur. Verzending of bezorging door een koerier is ook mogelijk. Zie volgende punt.

Bezorgkosten:
20,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

Belgie is mogelijk, tarief op aanvraag.

Voor zakelijke kopers is de BTW aftrekbaar. Meerdere aankopen kunnen gecombineerd worden.

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:19-09-2014 om 14:07
Eindtijd:03-10-2014 om 14:07

Biedingen (8):

jamy
3 okt. / 13:53
€ 90
theo861
3 okt. / 13:53
€ 85
jamy
3 okt. / 13:53
€ 80
theo861
3 okt. / 13:53
€ 75
jamy
3 okt. / 13:53
€ 70
theo861
3 okt. / 13:52
€ 65
jamy
3 okt. / 13:52
€ 60
theo861
25 sep. / 10:12
€ 50