Jacques Tardi - Nestor Burma - Verkocht

Jacques Tardi - Nestor Burma kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Tardi - Nestor Burma kopen? Bied vanaf 50!Jacques Tardi - Nestor Burma kopen? Bied vanaf 50!Jacques Tardi - Nestor Burma kopen? Bied vanaf 50!Jacques Tardi - Nestor Burma kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacques Tardi (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Fraaie zeefdruk van Tardi oplage nummer :477/500 handgesigneerd
de tekenstijl van Tardi wordt gekenmerkt door een combinatie van een klare lijn , sterk expressieve karikaturale personages tegen een zwaarmoedig nostalgisch fotografisch realistisch decor.
In 1988 brengt hij de detective Nestor Burma tot leven in een aantal stripboeken in Parijs jaren vijftigUitgeverij casterman Marseille 1991
In 2013 ontving hij het legion van eer,de hoogste onderscheiding in frankrijk,hij weigerde deze

Jacques Tardi (1946)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
353 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
50 cm
60 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-07-2019 om 16:51
Eindtijd:03-08-2019 om 19:25
barrydamu
02 aug. / 20:05
€ 50