Jacques van Alphen - gesigneerde litho uit 1993 - Verkocht

Jacques van Alphen - gesigneerde litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jacques van Alphen - gesigneerde litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 35!Jacques van Alphen - gesigneerde litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 35!Jacques van Alphen - gesigneerde litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 35!Jacques van Alphen - gesigneerde litho uit 1993 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

714 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Jacques van Alphen (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Jacques van Alphen gesigneerde litho uit 1993.

Dergelijk werk van Jacques van Alphen wordt zelden aangeboden.

De litho is met potlood gesigneerd en genummerd - oplage 2/25.

Afmetingen werk zijn: 55 x 45 cm en is in goede conditie

Verzending B: 10€   NL: 20€

Jacques van Alphen (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

714 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:25-10-2017 om 08:22
Eindtijd:07-11-2017 om 19:22
Sirene
07 nov. / 09:52
€ 35