Jacques van Alphen : Kleurenlitho, Oog en pijp 1986 - Verkocht

Jacques van Alphen : Kleurenlitho, Oog en pijp 1986 kopen? Bied vanaf 70!
Jacques van Alphen : Kleurenlitho, Oog en pijp 1986 kopen? Bied vanaf 70!Jacques van Alphen : Kleurenlitho, Oog en pijp 1986 kopen? Bied vanaf 70!Jacques van Alphen : Kleurenlitho, Oog en pijp 1986 kopen? Bied vanaf 70!Jacques van Alphen : Kleurenlitho, Oog en pijp 1986 kopen? Bied vanaf 70!Jacques van Alphen : Kleurenlitho, Oog en pijp 1986 kopen? Bied vanaf 70!
  • Jacques van Alphen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai ingelijst figuratief werk . Afm. 74 x 58,5 cm

Werk in perfecte staat uit bedrijfscollectie .

Aluminium  Barth lijst met glas. Oplage 7/20 uit 1986

Kan gezien worden in Arnhem.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:24-03-2015 om 14:47
Eindtijd:05-04-2015 om 15:47
16200
24 mrt. / 23:34
€ 70