Jacques van Erven - zonder titel

Jacques van Erven - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jacques van Erven - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Erven - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Erven - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jacques van Erven - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
  • Jacques van Erven (1952)
Jaartal1994
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bloemen, fruit, groenten..Volop zomer!
Prachtig kleurrijk werk van deze Eindhovense kunstenaar die we kennen van schilderijen met dezelfde rijke thematiek! Een lust voor het oog!

Jacques van Erven (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
50 cm
65 cm

Starttijd:27-05-2020 om 09:17
Eindtijd:04-06-2020 om 19:42
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingWereldwijd