Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd - Verkocht

Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jacques Wesselius - Fraai olieverf "Duin/Kustlandschap bij invallende avond" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Jacques Wesselius (1931-2012)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jacques Wesselius (Nijmegen, 1931 - Amsterdam, 2012) was een Nederlandse kunstschilder. Hij woonde en werkte in Amsterdam.

Wesselius deed de praktijkopleiding voor ontwerper en reclameschilder en enige tijd die van de Kunstnijverheidsschool. Direct na zijn opleiding begon hij zijn schilderscarrière als ontwerper en schilder van enorme filmreclames. Later was hij werkzaam in de artistieke begeleiding van industriële beurzen. In zijn laterer leven wijdde hij zich geheel aan de schilderkunst met onderwerpen als landschappen, bloemen, havens, sport en stadsgezichten. Het ging hem daarbij niet om het weergeven van de waarneembare werkelijkheid, maar die zo om te vormen en zodanig te schilderen dat er een werkelijkheid ontstaat van een eigen schilderkunstige kwaliteit.

Wesselius heeft vele malen geëxposeerd in binnen- en buitenland, waaronder jaarlijks in het Stedelijk Museum te Amsterdam, als lid van de kunstenaarsvereniging Sint Lucas.

Hij overleed te Amsterdam op 5 juni 2012.

Het paneel vertoont randschade/verfverlies. Valt weg onder de lijst.

Jacques Wesselius (1931-2012)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3007 verkochte items
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-10-2018 om 21:42
Eindtijd:24-10-2018 om 21:50
Biedingen (11)
hhhhhhhhhhhhhh
24 okt. / 21:44
€ 25
Koes
24 okt. / 21:44
€ 21
Koes
24 okt. / 20:57
€ 20
yookoo
15 okt. / 21:39
€ 15
Kunstcar
15 okt. / 21:39
€ 10
yookoo
15 okt. / 21:39
€ 10
Kunstcar
15 okt. / 21:39
€ 6
yookoo
15 okt. / 21:39
€ 5
Kunstcar
15 okt. / 21:39
€ 3
yookoo
15 okt. / 21:39
€ 2
Kunstcar
13 okt. / 18:20
€ 1