FA. (2)

James Janicek - onbekend (r9)

James Janicek - onbekend (r9) kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  luc9309
FA. (5)

Lid sinds 2021
95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • James Janicek (1935)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 5/60

James Janicek (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (5)

Lid sinds 2021
95 verkochte items
17 cm
23 cm
Starttijd:26-05-2022 om 14:04
Eindtijd:07-06-2022 om 20:21
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieBerg, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland