James Rizzi - all you need is love, food, money, air and a lot of other things

James Rizzi - all you need is love, food, money, air and a lot of other things kopen? Bied vanaf 3950!
James Rizzi - all you need is love, food, money, air and a lot of other things kopen? Bied vanaf 3950!James Rizzi - all you need is love, food, money, air and a lot of other things kopen? Bied vanaf 3950!James Rizzi - all you need is love, food, money, air and a lot of other things kopen? Bied vanaf 3950!James Rizzi - all you need is love, food, money, air and a lot of other things kopen? Bied vanaf 3950!
  • James Rizzi (1950-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlImpressionistisch
Afmetingen36 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek 3d kunstwerk van de wereldberoemde kunstenaar james rizzi titel: all you need is love, food, money, air and a lot of other things

Dit werk is het door de artiest zelf geproduceerde exemplaar en ook door hem ondertekend dit exemplaar is daarom ook niet genummerd, hierna is er een gelimiteerde oplage van 350 stuks gemaakt door medewerkers van zijn atelier naar dit voorbeeld.

Ingelijst achter glas

James Rizzi (1950-2011)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Autotijd

Lid sinds 2020
0 verkochte items
89 cm
36 cm
Starttijd:27-05-2020 om 11:29
Eindtijd:06-06-2020 om 20:34
Openingsbod € 3950
ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie