JAMES RIZZI, marker op papier, 2002 - Verkocht

JAMES RIZZI, marker op papier, 2002 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 110,00

JAMES RIZZI, marker op papier, 2002 kopen? Bied vanaf 1!JAMES RIZZI, marker op papier, 2002 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
  • James Rizzi (1950-2011)
TypeTekening / Aquarel

James Rizzi

zwarte marker op 300 grams papier

21x30 cm

2002

ingelijst

James Rizzi (1950-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:09-05-2016 om 10:48
Eindtijd:22-05-2016 om 20:48
Biedingen (15)
VTR01
22 mei / 14:55
€ 110
MooiVoorThuis
22 mei / 08:28
€ 100
VTR01
21 mei / 23:21
€ 95
sanderC
21 mei / 19:12
€ 90
VTR01
15 mei / 19:53
€ 85
sanderC
13 mei / 13:34
€ 80
MooiVoorThuis
13 mei / 13:33
€ 75
sanderC
13 mei / 13:33
€ 70
MooiVoorThuis
13 mei / 13:33
€ 65
sanderC
13 mei / 13:33
€ 60
MooiVoorThuis
11 mei / 14:08
€ 55
sanderC
11 mei / 14:08
€ 50
MooiVoorThuis
11 mei / 14:08
€ 45
sanderC
09 mei / 17:01
€ 3
11556
09 mei / 16:33
€ 1