Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen - Verkocht

Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!
Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!Jan Altink - Korenbeurs aan de Vismarkt te Groningen kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Altink (1885-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen39.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst60 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van de Groninger Ploeg kunstenaar Jan Altink.Potlood gesigneerd rechtsonder.Beeldmaat 39,5 x 29,5 cm.Lijstmaat 60 x 48 cm.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 20,00 euro.

Jan Altink (1885-1971)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
48 cm
60 cm
29.5 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:07-12-2018 om 22:16
Eindtijd:14-12-2018 om 20:29
MaxStirner
14 dec. / 19:41
€ 150