Pastel krijt op papier Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1965 En links andere datum Afmeting is ongeveer Zeer passend ingelijst met diepte
Kunstwerk moet afgehaald of afgeleverd worden door aanbieder. Versturen met Postnl of andere dan exclusief glas plaat
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland
koeriersdienst