Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst - Verkocht

Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Jan Baas - Wasbak | litho (1/12, eigen druk) - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!
  • Jan Baas (1960)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/12
Prachtig vroeg werk van de in Amsterdam woonachtig en werkzame Jan Baas (1960).  Hij maakte dit werk in 1982 aan het eind van zijn studie aan de Gerrit Rietveld Academie.
Techniek: litho (zw/w) - eigen druk
Oplage: 1 van 12 (!)
Het werk is rechtsonder met de hand (potlood) gesigneerd en voorzien van jaartal; linksonder staan oplage en titel.
Het geheel van blad, passe-partout en zwaar uitgevoerde blank houten lijst (3 cm dik) met glas is origineel en destijds vermoedelijk door de kunstenaar zelf zo ingelijst. Het geheel verkeert in een (zeer) goede staat en kan zo aan de muur!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Jan Baas werd geboren op 13 februari 1960 in Lutjebroek (NL).
Baas is schilder, graficus en aquarellist. Hij volgde zijn opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam aan de afdeling Schilderen/ Grafiek van 1978-1983. Na zijn studie heeft Baas verschillende reizen over de wereld gemaakt en dat is in zijn kunst terug te zien in het kleurgebruik en de thema's. Ook de andere reizen naar o.a. Ghana, Mali, Spanje en Noorwegen zijn terug te zien in zijn werk.
Sinds 1983 is hij lid van Grafisch Collectief Thoets in Amsterdam, een werkplaats voor kunstenaars met een grote drukkerij voor litho, zeefdruk hoogdruk en diepdruk.
Hij ontving in 1987 de Titia Buning-Brongers prijs.

Jan Baas is lid van de Hollandse Aquarellisten Kring.
Zijn werk bevindt zich in vele bedrijfscollecties (o.a. READE Amsterdam, VSB-fonds, VSB bank, Fortis, Procter & Gamble, Novartis Seeds, European Cultural Foundation), diverse kunstuitleen collecties en in vele particuliere verzamelingen, waaronder die van H.K.H. Prinses Beatrix.
Jan Baas is docent tekenen en schilderen bij MK 24, Amsterdam en geeft les in de basiscursus, schilderen met olieverf en verzorgt drie maal per jaar een aquarel weekend.

Bron: www.janbaas.nl  //  www.kunstinhuis.nl
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 28,50
Naar Duitsland € 28,50
Europese Unie € 30,00

Jan Baas (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
48 cm
58 cm
25 cm
34 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd15-2-2023 om 22:10
Eindtijd23-2-2023 om 23:32