Jan Battermann - 58 st. kleingrafiek: Gravures, houtgravures en lino's - Verkocht

Jan Battermann - 58 st. kleingrafiek: Gravures, houtgravures en lino's kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Battermann - 58 st. kleingrafiek: Gravures, houtgravures en lino's kopen? Bied vanaf 55!Jan Battermann - 58 st. kleingrafiek: Gravures, houtgravures en lino's kopen? Bied vanaf 55!Jan Battermann - 58 st. kleingrafiek: Gravures, houtgravures en lino's kopen? Bied vanaf 55!Jan Battermann - 58 st. kleingrafiek: Gravures, houtgravures en lino's kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Battermann (1909-1999)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Battermann (Amsterdam, 8 januari 1909 – Amsterdam, 19 januari 1999)

Behalve schilder van expressionistisch en non-figuratief werk in gouache en olieverf, was Battermann graficus en maker van een flink aantal ex libris.

Op de Rijksacademie in Amsterdam was hij klasgenoot van Karel Appel en toen Battermann gevraagd werd om mee te doen met wat later Cobra zou gaan heten, weigerde hij. De reden? Hij mocht dan niet langer figuratief werk maken. En hij deed beide en wilde ook beide blijven doen: abstract naast figuratief.

58 gravures, houtgravures en lino snedes ( inclusief 15 dubbele)

1.     Gelegenheidskaart, ets, in 2voud, 1 st. potlood gesigneerd r.o.

2.     Zelfportret, gravure, in 2voud

3.     Gelegenheidskaart, linodruk 3/3, potlood gesigneerd r.o.

4.     Gelegenheidskaart, linodruk, persoonlijk stempel binnenin

5.     Gelegenheidskaart, linodruk, persoonlijk stempel binnenin

6.     Vrouwenfiguur, gravure

7.     Gelegenheidskaart, houtgravure

8.     Gelegenheidskaart met gedicht, houtgravure, in 2voud, 1x potlood gesigneerd

9.     Gelegenheidskaart, gravure 1960

10.  Gelegenheidskaart met gedicht, gravure

11.  Gelegenheidskaart met gedicht, gravure 1968

12.  Gelegenheidskaart, houtgravure

13.  Gelegenheidskaart, houtgravure 1960

14.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1962

15.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk, in 2voud

16.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 3/3, 1999

17.  Gelegenheidskaart, houtgravure 1965

18.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1967, in 2voud, 1st. zw/w

19.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1984, potlood gesigneerd achterzijde

20.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 3/3, 1982, in 2voud

21.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1961, in 2voud

22.  Gelegenheidskaart 4 october, gravure, in 2voud

23.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk 1965

24.  Gelegenheidskaart, linodruk, 1964, potlood gesigneerd r.o.

25.  Gelegenheidskaart, linodruk, 1984, potlood gesigneerd l.o.

26.  Gelegenheidskaart, linodruk, 1968, potlood gesigneerd l.o.

27.  Gelegenheidskaart Tuinman en de dood, gravure 1954, in 2voud

28.  Gelegenheidskaart, houtgravure

29.  Gelegenheidskaart, houtgravure kleurendruk, persoonlijk stempel achterzijde

30.  Gelegenheidskaart, linodruk 1957, persoonlijk stempel achterzijde

31.  Gelegenheidskaart, linodruk 1957, potlood gesigneerd r.o.

32.  Gelegenheidskaart, gravure

33.  Gelegenheidskaart, houtgravure 1959, in 2voud, 1x potlood gesigneerd

34.  Gelegenheidskaart, houtgravure in 2voud

35.  Gelegenheidskaart, gravure 1962, in 4voud, in potlood gesigneerd

36.  Portret Schwencke, gravure

37.  Gelegenheidskaart, gravure 1958, in 2voud,1 st. persoonlijk stempel achterzijde

38.  Gelegenheidskaart, houtgravure in kleur, 1965

39.  Gelegenheidskaart, gravure 1961

40.  Gelegenheidskaart, gravure

41.  Gelegenheidskaart, gravure, 1 st. persoonlijk stempel achterzijde

42.  Gelegenheidskaart, houtgravure

43.  Gelegenheidskaart, linodruk meer kleurendruk 1986, in 2voud, in potlood gesigneerd

Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd29-1-2021 om 12:07
Eindtijd24-2-2021 om 18:42