Hendrikus Roodenburg - Oude Kerkstoren
Wim Izaks - Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Richard Smeets - Tafelgesprekken
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE KANS!!
Fraaie houtsnede door Jan Battermann.
Voorstelling getiteld 'Compositie'
Houtsnede 6x getipt onder passepartout, zichtmaat 15x12, bladmaat 31x25
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Battermann' en '58'
Getiteld en annotatie l.o. 'Compositie' en 'Houtsnede'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 28-2-2015 om 22:24 |
Eindtijd | 7-3-2015 om 22:24 |