Jan Battermann, Compositie, Houtsnede 1958 - Verkocht

Jan Battermann, Compositie, Houtsnede 1958 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Battermann, Compositie, Houtsnede 1958 kopen? Bied vanaf 40!Jan Battermann, Compositie, Houtsnede 1958 kopen? Bied vanaf 40!Jan Battermann, Compositie, Houtsnede 1958 kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Battermann (1909-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Fraaie houtsnede door Jan Battermann.

Voorstelling getiteld 'Compositie'

Houtsnede 6x getipt onder passepartout, zichtmaat 15x12, bladmaat 31x25

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Battermann' en '58'

Getiteld en annotatie l.o. 'Compositie' en 'Houtsnede'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:28-02-2015 om 22:24
Eindtijd:07-03-2015 om 22:24
CeCiLeW
07 mrt. / 22:19
€ 40