Wouter Stips - Kleurenzeefdruk FLY DADDY FLY --- HANDGESIGNEERD
Robbert de Bakker - Houtskool op papier, Huisje in de dallen - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE KANS!!
Eigentijdse linogravure door Jan Battermann
Voorstelling van een echtpaar
Linogravure onder passepartout, beeldmaat 29x21, p.p.-maat 55x40
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'JanBattermann 57'
Getiteld l.o. 'Echtpaar' en annotatie m.o. 'linogravure-handdruk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 21-9-2015 om 19:29 |
Eindtijd | 30-9-2015 om 14:29 |