Jochem de Graaf - Figuren (groot werk)
Rob Scholte - Zeefdruk, Vrede van Münster
Eduard Flor - Ets met aquatint - Hemel overdag
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Inkttekening van havenbedrijvigheid door Jan Battermann
Voorstelling van graanelevatoren in bedrijf
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 31x23, p.p.maat 55x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Battermann'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 18-7-2017 om 9:24 |
Eindtijd | 28-7-2017 om 19:24 |