Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 36.5 x 29 cm (h x b) |
Passe-partout | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
over het hele blad, voornamelijk in de marge heel lichte vlekjes, op het passe-partout een vlekje rechtsboven | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 1-5-2020 om 22:40 |
Eindtijd | 26-5-2020 om 17:17 |