Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 74 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Soort Lijst: Houten lijst .
Opmerkingen: Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
(VK366039)
Conditie | |
Conditie | Goed |
Werk is netjes ingelijst. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 20-11-2019 om 16:30 |
Eindtijd | 2-12-2019 om 14:58 |