Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1954 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JAN BATTERMAN
PAARDEN
1954
GEMENGDE TECHNIEK OP PAPIER IN DE MAAT 29 X 34 CM
Gesigneerd J BATTERMAN
IN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 52 X 68 CM
ZEER GOEDE STAAT
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Conditie | Zeer Goed | ||
originele staat | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 25-2-2019 om 9:38 |
Eindtijd | 5-3-2019 om 22:48 |