Jan Bazuin - Olieverf op doek, Heidelandschap - Ingelijst

Jan Bazuin - Olieverf op doek, Heidelandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bazuin - Olieverf op doek, Heidelandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Jan Bazuin - Olieverf op doek, Heidelandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Jan Bazuin (1930-2003)
Jaartal1989
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi kleurrijk schilderij van Jan Bazuin in zeer goede staat.

 Kunstschilder Jan Bazuin werd geboren op 10 augustus 1930 te Beilen. Hij is overleden op 19 november 2003 te Wezuperbrug (Coevorden).

 Bazuin schilderde, zowel realistisch als impressionistisch, het Drentse landschap, bloemstillevens, portretten en poëtische naakten. Daarnaast heeft hij ook enkele jaren prachtige figuratieve bronzen beelden gemaakt.

 Jan Bazuin hechte veel waarde aan het ambachtelijke aspect van de schilderkunst. Waardoor hij erin slaagde een herkenbaarheid te verwerven met zijn eigen artistieke visie op het impressionisme. Zijn werkwijze getuigt hierbij van verfijnde esthetische beleving in een aangenaam ogende stijl en is met een doordacht warm kleurgevoel weergegeven.

Jan Bazuin (1930-2003)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
78.5 cm
78.5 cm

Dit item is verkocht voor 339,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-07-2020 om 10:44
Eindtijd:26-07-2020 om 20:46

RiaVos123
25 jul. / 22:50
€ 295