Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas - Verkocht

Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas kopen? Bied vanaf 45!
Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas kopen? Bied vanaf 45!Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas kopen? Bied vanaf 45!Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas kopen? Bied vanaf 45!Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas kopen? Bied vanaf 45!Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas kopen? Bied vanaf 45!Jan Beranek - Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Beranek (1933)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen18 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1450 gram
GemerktOngesigneerd
Cobalt blauwe dikwandige kunstglazen vaas ontworpen en uitgevoerd door Jan Beranek rond 1959-1960 voor Skrdlovice in het huidige Tsjechie. Goed ontworpen to vaasje. In zeer goede conditie, praktisch zelfs geen krasjes op de bodem.

Onbeschadigde conditie

Jan Beranek (1933)

TsjechischTsjechischAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
9
18
9
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 19:45
Eindtijd:21-01-2020 om 21:39
Artyshock
20 jan. / 15:15
€ 45