Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas - Verkocht

Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!
Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!Jan Beranek - Skrdlovice glassworks zware blauwe designvaas kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Beranek (1933)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1960
Afmetingen13.5 cm x 9 cm (h x b)
Gewicht1119 gram
GemerktOngesigneerd
Prachtige blauwe designvaas ontworpen door Jan Beranek  rond 1960 voor Skrdlovice glassworks. Het betreft een zware vaas van 1119 gram.

Het item verkeert in een zeer goede staat. Wel is er een krasje aan de zijkant aanwezig en bevinden er zich schuifkrasjes op de onderkant.

Jan Beranek (1933)

TsjechischTsjechischAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  maxiecos
FA. (1)

Lid sinds 2020
19 verkochte items
9 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2020 om 17:29
Eindtijd:22-10-2020 om 22:58
barendswim
22 okt. / 22:47
€ 20