Jan Bernard Meinen, gemengde techniek, zonder titel - Verkocht

Jan Bernard Meinen, gemengde techniek, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Bernard Meinen, gemengde techniek, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Jan Bernard Meinen, gemengde techniek, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Jan Bernard Meinen, gemengde techniek, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Jan Bernard Meinen, gemengde techniek, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

454 verkochte items
  • Jan Bernard Meinen (1945)
TypeTekening / Aquarel

Kunstwerk van J.B. Meinen. Gemengde techniek, bestaat uit een druk, deels inttekening en grote zwarte vlakken gevuld met inkt. Afbeelding is een ruine of juist een stad in wording? Een door hem op verschillende wijzen afgebeeld onderwerp.

Aan de achterzijde is zijn naam en (toenmalige) adres te Papendrecht geschreven in potlood.

Afmeting is 50 x 32,5 cm.

Jan Bernhard Meinen, geboren 1945 te Hees (Nijmegen). Volgde de academie van beeldende kunsten te Den Haag. Lid van arti et amicitiae. Beeldhouwer, collagist, (pen)tekenaar, schilder, graficus, lithograaf.

Wordt verzonden tussen platen.

Jan Bernard Meinen (1945)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

454 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-04-2015 om 19:57
Eindtijd:28-04-2015 om 19:57
christypicture
28 apr. / 15:40
€ 30