Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf - Verkocht

Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Bertus Heukelom (1875-1965)
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen22.5 cm x 16.5 cm (h x b)
Lijst39 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van stadsgezicht met statige entree en een poort met doorkijkje. Gesigneerd met J. Heukelom.

De lijst is licht beschadigd, het werk zelf ziet er goed uit

Jan Bertus Heukelom (1875-1965)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  EllenVH

Lid sinds 2022
1 verkochte items
32.5 cm
39 cm
16.5 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2022 om 13:32
Eindtijd:16-12-2022 om 22:07
Weter1969
13 dec. / 17:00
€ 50