Mooi en imposant schilderij van de Nederlandse schilder John Bévort.
Olieverf op doek, met paletmes geschilderd en gesigneerd. Afmetingen, inclusief lijst: 102 cm x 93 cm. De lijst is 14 cm breed. Het schilderij is professioneel ingelijst.
De kunstschilder John Bévort heeft les gehad op de academie Artibus te Utrecht van Chris Agterberg en G. Nijenhuis. Bévort is vooral bekend geworden om zijn met het paletmes geschilderde naturalistische landschappen en werken van Amsterdam.
Bévort vestigde zich rond 1960 in het Noord-Hollandse Schoorl en staat daarom bekend als de Schoorlse Schilder. Zijn werk werd o.a. in Amerika en Duitsland geëxposeerd.
John Bévort was leraar van onder andere Peter Brouwer en G.J. Ernens.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuw-vossemeer, Nederland