Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen

Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!
Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!Jan Bleijs - Dorp van uit de duinen kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Bleijs (1868-1952)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Johannes Coenraad (Jan) Bleijs werd in 1868 in Hoorn geboren. Hij woonde en werkte voornamelijk in Hoorn, Amsterdam en Bergen. Hij volgde de Rijksacademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam. Zijn leven lang heeft Jan Bleijs zich toegelegd op pastels en vooral portretten. Zijn opdrachtgevers behoorden tot de bekende Amsterdamse families. In de tijd dat er nog geen foto's in de kranten konden worden afgedrukt maakte hij jaren lang veel illustraties en portretten voor de Telegraaf.

Werk van Jan Bleijs is o.a. opgenomen in de collectie van het Frans Hals museum in Haarlem.
Mooi werk ingelijst deze heeft beschadigingen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,50

Jan Bleijs (1868-1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Leurens
Lid sinds 2021
2 verkochte items
77 cm
57 cm
57 cm
33 cm
Starttijd26-4-2022 om 12:07
Eindtijd29-4-2022 om 20:58
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAardenburg,  Nederland