Jan Bleys, ets, molen

Jan Bleys, ets, molen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Bleys, ets, molen kopen? Bied vanaf 55!Jan Bleys, ets, molen kopen? Bied vanaf 55!Jan Bleys, ets, molen kopen? Bied vanaf 55!

Jan Bleys

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
FA. (4)

33 verkochte items
  • Jan Bleys
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets van Jan Bleys van een molen.

De ets is 10 x 14 cm groot en in goede staat.

Gesigneerd in potlood rechsonder.

AffordableArtAuctions plaatst per week een aantal goede, gegarandeerde kunstwerken tegen aantrekkelijke prijzen.   Houd onze veilingen in de gaten. De veilingen lopen veelal op zondag af

Jan Bleys

FA. (4)

33 verkochte items

Starttijd:10-11-2013 om 19:04
Eindtijd:17-11-2013 om 19:04
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieNederland