Jan Bollaert - unknown

Jan Bollaert - unknown kopen? Bied vanaf 300!
  • Jan Bollaert (1958)
Jaartal1990
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen122 cm x 122 cm (h x b)
Lijst133 cm x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig schilderij van de belgische Andy Warhol.
Het werkt dateert van 1990.
Een Appraisal certificaat van ValueMyStuff is ter beschikking bij aankoop.

Er zijn geen zichtbare gebreken of stukken

Jan Bollaert (1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ErikJ23

Lid sinds 2020
0 verkochte items
132 cm
133 cm
122 cm
122 cm
Starttijd:25-05-2020 om 11:59
Eindtijd:01-06-2020 om 22:01
Openingsbod € 300
ObjectlocatieLummen,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie