FA. (4)

Jan Bom - Aquarel - Boerderij in Vogezen (Frankrijk) -

Jan Bom - Aquarel - Boerderij in Vogezen (Frankrijk) - kopen? Bied vanaf 55!
Jan Bom - Aquarel - Boerderij in Vogezen (Frankrijk) - kopen? Bied vanaf 55!Jan Bom - Aquarel - Boerderij in Vogezen (Frankrijk) - kopen? Bied vanaf 55!Jan Bom - Aquarel - Boerderij in Vogezen (Frankrijk) - kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Ryan
FA. (2)

Lid sinds 2017
15 verkochte items
  • Jan Bom (1921-1982)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 34 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

21. Aquarel - afm. 34 x 26 -in eenvoudige lijst 50 x 40 - 1962 -

Gesigneerd r.o. - prima conditie - nieuw zuurvrij passepartout.

JAN BOM - Schilder van het Hollandse Landschap -

Hij was leerling van de Koninklijke Academie van

Beeldende Kunsten te Den Haag.

Jan Bom schilderde, aquarelleerde, etste en tekende, ook

in pastel, voornamelijk landschappen en zeegezichten.

Hij was lid van diverse Haagse en landelijke ver-

enigingen, zoals Nederlandse Kunstkring, Arti et

Industriae, Nederlandse Vereniging van Zeeschilders.

In 1960 won hij de Publieksprijs van de Haagse Salon

(Pulchri Studio) met “Fuik in de Waddenzee”.

Vele van zijn werken zijn verkocht naar Duitsland.

JAN BOM staat vermeld in de SCHEEN-LEXICON en in

de AKL Algemeines Künstler Lexikon (Dld).

Hij gaf les in tekenen en handvaardigheid op tuinbouw-

scholen in Den Haag, Rotterdam en Bleiswijk.

In zijn vrije tijd trok Jan naar buiten. De eerste jaren

schilderde en aquarelleerde hij veelvuldig op

Terschelling en later ontstonden werken van o.a.

de Nieuwe Waterweg, Rottemeren en Kagerplassen;

maar ook werken van buitenlandse reizen:

Elzas/Vogezen, Portugal en voorm. Joegoslavië.

Jan Bom (1921-1982)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Ryan
FA. (2)

Lid sinds 2017
15 verkochte items
50 cm
40 cm
34 cm
25 cm
Starttijd:09-05-2019 om 20:09
Eindtijd:22-05-2019 om 20:45
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieOud-Beijerland, Nederland
VerzendingWereldwijd