Jan Boon - C4073 - Stilleven met pompoen

Jan Boon - C4073 - Stilleven met pompoen kopen? Bied vanaf 750!
Jan Boon - C4073 - Stilleven met pompoen kopen? Bied vanaf 750!Jan Boon - C4073 - Stilleven met pompoen kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Jan Boon (1882-1975)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
Lijst61 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Stilleven met pompoen, Jan Boon, olieverf op doek, doekmaat 40x35, lijstmaat 61x56.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, beschadiging in doek ter hoogte van fruitschaal. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. Gelijst in Heijdenrijk lijst,

Jan Boon (1882-1975)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
56 cm
61 cm
35 cm
40 cm

Starttijd:08-11-2019 om 14:01
Eindtijd:21-11-2019 om 19:45
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier