Jan Boon - houtsnede - - Verkocht

Jan Boon - houtsnede -  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 21,00

Jan Boon - houtsnede -  kopen? Bied vanaf 30!Jan Boon - houtsnede -  kopen? Bied vanaf 30!Jan Boon - houtsnede -  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Jan Boon (1882-1975)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14 cm x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede op Japans papier door Jan Boon. Titel: Don Quitchotte en sancho panza.

Afmetingen blad:  H15 x B20 cm, Afmeting blad: H14,5 x B19,5

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Boon'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

in de bovenzijde van het papier zit een vouw, door deze te strijken zal de vouw weggaan.

Jan Boon (1882-1975)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
19.2 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:22-09-2018 om 21:25
Eindtijd:05-10-2018 om 15:26
pnts
05 okt. / 14:22
€ 21