Jan Burssens - EL Ché

Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!
Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!Jan Burssens - EL Ché kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Burssens (1925-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Incl. lijst63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/50
Fascinerend werk van Jan Burssens "El Ché", Lithografie 18/50. Afgebeeld Guevara (El Ché) Argentijns marxistisch revolutionair en Cubaans guerrillaleider.

Jan Burssens was een van de belangrijkste kunstenaars van zijn generatie. Hij nam deel aan talrijke groeps- en solotentoonstellingen (o.a. Documenta, Biennale di Venezia, Biennale di Sao Paolo, enz.) Zijn werk is opgenomen in openbare collecties (S.M.A.K., Guggenheim New York, …) en wordt begeerd door talrijke belangrijke privéverzamelaars. Hij wordt gerekend tot een van de voornaamste Vlaamse existentialistische materieschilders.

Wordt met zorg verpakt

Starttijd22-2-2023 om 15:47
Eindtijd3-3-2023 om 22:42
Openingsbod € 30
ObjectlocatieAntwerpen,  België
VerzendingAlleen binnen Europa