FA. (2)

Jan Campfens - Krab in de pan, aquatint ets

Jan Campfens - Krab in de pan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Campfens - Krab in de pan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Campfens - Krab in de pan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Campfens - Krab in de pan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Jan Campfens (1940)
Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Leuk werkje van Jan Campfens.  Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (17/25).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 38cm x 28cm (blad), 25cm x 22cm (beeld)

De randen van het blad zijn ietwat beduimeld maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Jan Campfens (1940)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
38 cm
28 cm
Starttijd:01-03-2022 om 13:55
Eindtijd:07-03-2022 om 22:41
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa