Jan Cobbaert: cobrafiguren, ets met de hand ingekleurd

Jan Cobbaert: cobrafiguren, ets met de hand ingekleurd kopen? Bied vanaf 265!

Verkoopprijs: € 265,00

Jan Cobbaert: cobrafiguren, ets met de hand ingekleurd kopen? Bied vanaf 265!Jan Cobbaert: cobrafiguren, ets met de hand ingekleurd kopen? Bied vanaf 265!Jan Cobbaert: cobrafiguren, ets met de hand ingekleurd kopen? Bied vanaf 265!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Jan Cobbaert (1909-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Jan Cobbaert

Titel: cobrafiguren

Techniek: ets op papier met de hand ingekleurd door de kunstenaar, enig exemplaar

Gesigneerd: met de hand gesigneerd

Afmetingen blad: 36 cm x 33 cm

Afmetingen ets: 30 cm x 29,50 cm

Conditie: Goed

Levering in een Kiala punt naar uw keuze

Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )

België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace

Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro

België: 8 euro

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

Dit item is verkocht voor 265,00

Starttijd:02-01-2016 om 14:13
Eindtijd:10-01-2016 om 19:13

Bieder1903
10 jan. / 19:08
€ 265